vzduchotechnika a klimatizace
studie · projekty · realizace · měření · poradenství · servis

Kariéra

Hledáme do našeho kolektivu nové spolupracovníky. Poptávané pozice a podrobné požadavky jsou uvedeny dále v textu.

Nabízíme zázemí stabilní středně velké české stavební společnosti, která se specializuje na dodávky, montáže a servis vzduchotechniky na stavbách středního a většího rozsahu. Čeká vás práce v klidném a hezkém pracovním prostředí na Praze 4 v Michli, možnost dalšího vzdělávání a rozvoje i nad rámec této pracovní pozice.

Máte-li zájem, zašlete svůj životopis na e-mail [email protected] nebo kontaktujte Martina Nového na telefonu 737 200 482.


Servisní dispečer

Náplň práce:

Komunikace se zákazníky a plánování práce jednotlivých servisních týmů vzduchotechniky a klimatizace. Nákup spotřebního servisního materiálu. Podpora v přípravě menších realizačních zakázek.

Požadujeme:

Tato pozice je vhodná pro technicky založené osoby, které baví a naplňuje komunikace. Potřebný je také smysl pro pořádek a samostatnost. Znalost profese VZT je výhodou, ale ne podmínkou. Jedná se o práci v kanceláři, tedy případné zdravotní pohybové limity nejsou překážkou.

Nabízíme:

Práci v soukromé české nezávislé společnosti s individuálním přístupem (bez obvyklých korporátních zvyklostí). Konstruktivní diskuzi nad náplní práce.

Odměnu od 45 000 Kč měsíčně (dle zkušeností), 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, zázemí nově vybudovaného moderního sídla v ulici Pod Stárkou, a další individuální benefity dle dohody.