vzduchotechnika a klimatizace
studie · projekty · realizace · měření · poradenství · servis

Adresář pracovníků

Vedení společnosti

Petr Barcal

ředitel, jednatel a společník +420 737 200 499 barcal@klimak.cz

Ing. Martin Nový

zástupce ředitele, jednatel a společník +420 737 200 482 novy@klimak.cz

Ing. Jaroslav Klímek

vedoucí projektant VZT, společník +420 737 200 484 klimek@klimak.cz

Ing. Jiří Barcal

ekonom, jednatel a společník +420 737 200 490 jbarcal@klimak.cz

Projekce a realizace

Miloš Kotál

vedoucí realizace +420 737 200 488 kotal@klimak.cz

Marcel Hrozný

šéfmontér +420 774 060 230 hrozny@klimak.cz

Ing. Tomáš Honc

samostatný projektant VZT a vedoucí zakázek +420 737 200 489 honc@klimak.cz

Vlasta Hrabcová

příprava zakázek +420 724 372 376 hrabcova@klimak.cz

Pavel Chrpa

projektant +420 603 783 377 chrpa@klimak.cz

Ing. Tomáš Pospíšil

samostatný projektant VZT a vedoucí zakázek +420 737 200 483 pospisil@klimak.cz

Ing. Jan Růžička

příprava zakázek a výroby +420 734 360 840 ruzicka@klimak.cz

Lukáš Fendrych

odborný montér VZT +420 604 246 040 fendrych@klimak.cz

Daniel Kala

odborný montér VZT +420 730 563 242 kala@klimak.cz

Sklad a zásobování

Pavel Čížek

logistik +420 722 230 872 cizek@klimak.cz

Miroslav Maťašek

logistik +420 603 224 514 matasek@klimak.cz

Servis a realizace klimatizace

Josef Mrázek

vedoucí servisů a realizace klimatizace +420 737 200 491 mrazek@klimak.cz

Zdeněk Šimek

zástupce vedoucího servisů a realizace klimatizace +420 737 200 487 simek@klimak.cz

Luboš Dohnal

technik +420 737 200 495 dohnal@klimak.cz

Martin Fazekaš

technik +420 737 200 497 fazekas@klimak.cz

Tomáš Förster

technik +420 737 200 496 forster@klimak.cz

Václav Jandík

technik +420 607 954 556 jandik@klimak.cz

Tomáš Trávníček

technik +420 734 336 376 travnicek@klimak.cz

Petr Zapletal

technik +420 737 200 492 zapletal@klimak.cz

Administrativa

Marta Kouřilová

asistenka, účetní +420 737 200 486 kourilova@klimak.cz