vzduchotechnika a klimatizace
studie · projekty · realizace · měření · poradenství · servis

Kariéra

Hledáme do našeho kolektivu nové spolupracovníky. Poptávané pozice a podrobné požadavky jsou uvedeny dále v textu.

Nabízíme zázemí stabilní středně velké české stavební společnosti, která se specializuje na dodávky, montáže a servis vzduchotechniky na stavbách středního a většího rozsahu. Čeká vás práce v klidném a hezkém pracovním prostředí na Praze 2, možnost dalšího vzdělávání a rozvoje i nad rámec této pracovní pozice.

Máte-li zájem, zašlete svůj životopis na e-mail job@klimak.cz nebo kontaktujte Jiřího Barcala na telefonu 737 200 490.

Servisní technik pro vzduchotechniku, chlazení a MaR

Náplň práce:

servis vzduchotechnických a klimatizačních zařízení a jednoduchého systému jejich řízení (MaR) na stavbách středního a většího rozsahu. Většina staveb probíhá v Praze a okolí.

Požadujeme:

  • flexibilitu, ochotu a spolehlivost
  • řidičský průkaz B
  • aktivní přístup k řešení problémů
  • doporučující dopis výhodou
  • oprávnění podle vyhlášky 50/1978 Sb., §5 a vyšší výhodou
  • oprávnění k instalaci a servisu chlazení výhodou

Tato pozice je vhodná pro technicky založené pracovníky s praxí, kteří mají vžité pracovní návyky a jsou ochotni si průběžně doplňovat své odborné znalosti. V budoucnosti možnost zvyšování míry samostatnosti, odpovědnosti a s tím souvisejícího ohodnocení.